MOTION GRAPHIC

موشن گرافیک

بخش عظیمی(حدود هشتاد درصد) از ترافیک اینترنت به ویدئو اختصاص داره. نود درصد اطلاعاتی که از محیط دریافت می کنیم، اطلاعات تصویری هستند.ساخت ویدئو با تکنیک های مختلف از تصویربرداری تا انیمیشن، و استفاده از ژانرهای مختلف در روایت به شما کمک می کنه قدم های مهمی برای برقراری ارتباط با مخاطبان خودتون در اینترنت و شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام بردارید. چون به هر حال دیدن یک ویدیو بسیار جذاب تر از مطالعه یک متن طولانی است. عناوین زیادی در مورد ساخت فیلم های تبلیغاتی استفاده می شود که برخی هم غلط هستند: کلیپ تبلیغاتی صنعتی،تیزر تبلیغاتی صنعتی، تیزر صنعتی، کلیپ صنعتی، موشن گرافی ، موشن گرافیک و …

به هرحال  فیلم، انیمیشن، موشن گرافیک، لوگو موشن، طراحی گیف حرفه ای، اینفوگرافیک و… هر یک به تنهایی می توانند بسیار موثر باشند. اما اگر در یک برنامه ریزی کلی بتوانید این موارد را در قالب یک زنجیره متصل به هم ببینید، در دستیابی به اهداف ارتباطی بسیار موفق تر خواهید بود. ساخت ویدئوی حرفه ای کار یک تیم حرفه ایست . حتما شنیدید که هرکس که سواد خوندن و نوشتن بلد باشد، نویسنده نیست، و هرکس جدول ضرب بلد باشد ریاضی دان نیست. مسلما شما متن یک نامه مهم را به دست یک دانش آموز اول ابتدایی نمی سپارید حتی اگرمعدلش بیست باشد یا ارزیابی عالی داشته باشد. چون تجربه این کار را ندارد.دپارتمان تصاویر متحرک شبرنگ با سابقه درخشان، خدمات زیادی را مشتریان داخلی و خارجی داده است .

در نمونه کارهای ما می توانید از شرکت های نوپا و استارتاپی تا شرکت های متوسط و سازمان های بزرگ ببینید .تنوع سبک بصری و نحوه ی ارائه پیام بسته به اهداف مشتری و کسب کار متفاوت خواهد بود.

کافیست شما ایده اولیه یا طرح اولیه ای که مد نظر دارید را خیلی راحت بدون و هیچ مرزی بنویسید.یک توضیح مختصر هم در مورد کسب و کاری که مشغول هستید بنویسید.

یکبار مرورش کنید بعد برای ما از طریق ایمیل یا پیام رسان ها بفرستید، کارشناسان ما به صورت رایگان به شما مشاوره و راهنمایی می دهند.